"הבית לקוסמטיקה מקצועית" משקף את מה שהעסק הוא קודם כל בשבילנו, מאז תחילתו, בית לנו, לעובדים איתנו וללקוחות שפוקדים אותו.
 

תחילתו ב-1988, זוג צעיר, כרמית ושמעון, בשלבי הריון מתקדמים, מחליטים להקים מרכז שיווק לקוסמטיקאיות בחיפה, עם חברה אחת, "בלהדונה". מאז גדלנו, אנחנו והמרכז יחד, לתינוק שנולד נוספו אח ואחות, ולעסק שלנו נוספו עוד כ-40 חברות וצוות עובדים מסור, אבל האווירה של בית נשתמרה בו, ואנחנו מתרגשים גם היום מכל לקוחה חדשה כמו שהתרגשנו אז, בתחילת הדרך.


הוספנו במרוצת השנים תחומים חדשים שצמחו כאן, בניית ציפורניים, שהיינו בין הראשונים לשווק מוצרים לתחום באיזור הצפון, איפור קבוע, איפור מקצועי, שזירת ריסים, וכמובן המשכנו לפתח את תחום הקוסמטיקה המקצועית ומניקור, פדיקור בהם עסקנו מההתחלה. פיתחנו באהבה רבה את נושא ההדרכות לכל תחומי היופי כדי לחדש, לרענן ולהקנות ידע שיתרום עוד ועוד ללקוחות שלנו.


את אותו קו מנחה אנו מיישמים גם בנוגע לקורסים המתנהלים במרכז שלנו. כי בבית אמורים לקבל את כל תשומת הלב, וזה קודם כל מה שמנחה אותנו.
מתוך ניסיון של 30 שנה אנו יודעים מה עובד נכון, מה חייבים לדעת, מה הכלים הדרושים להצלחה, והכל תוך תשומת לב מרבית לכל תלמידה, בקבוצות קטנות ואינטימיות, באווירה של משפחה.

 

את משפחתנו אנו שואפים להגדיל, ויש לנו לב רחב.

נשמח אם גם את תצטרפי! ברוכה הבאה!